Kaardirakendus „Minu kodukant“ annab ülevaate piirkonna turvalisusest

0
"Minu kodukant" kaardirakendus

“Minu kodukant” kaardirakendus G4Si e-teeninduses. Ekraanitõmmis: G4S Eesti

Oktoobri keskpaigas tehti G4Si e-teeninduses klientidele kättesaadavaks kaardirakendus „Minu kodukant“, mis annab ülevaate oma kodukoha või äripiirkonna turvalisusest koos vajalike nõuannetega, et kuritegusid ennetada.

“Kliendi ootus meile on, et aitaksime ennetada kurikaelte kavatsusi, jagaksime infot tema kodu või äri turvalisuse kohta ning annaksime asjalikke nõuandeid, mida saab klient enda vara kaitseks ette võtta,” põhjendas rakenduse vajalikkust e-teeninduse arendusjuht Maarika Haavistu

Kaardirakendus hõlmab kõiki maakondi, valdu ja linnu (sh Tallinna linnaosasid), näidates seal G4Si patrullide asukohti ja kliendi valveobjekte. Klient saab kaardil liikuda ka piirkonna vaatesse, et lugeda selles kandis toimunud vara- ja isikuvastaste juhtumite kohta. Juurde saab lugeda G4Si turvasoovitusi lähedaste ja vara kaitseks

“Rakenduse kaudu saab tellida regulaarseid piirkonna juhtumitega teavitusi e-postile ja saata selle info ka sõbrale,“ selgitas Maarika. Kuriteod, mis kaardirakenduses kajastatud, põhinevad politsei- ja piirivalveameti avalikul infol, mille sisestavad kaardirakendusse juhtimiskeskuse töötajad. Juba esimene päev peale klientide teavitamist kaardirakendusest tõi e-teenindusse 425 uut kasutajat ja üle 1100 külastuse. Kokku uudistas uut rakendust stardinädala jooksul 2700 inimest. See on märk, et rakendus pakub klientidele väärtuslikku infot.

Arendusjuhi Maarika Haavistu sõnul arendatakse kaardirakendust veel edasi ning tulevikus võib veelgi detailsemalt välja sõeluda erinevaid kuriteoliike. Nii saab klient edaspidi vaadata näiteks, kui palju on tema kodu ümbruses olnud jalgrattavargusi ning selle info põhjal juba ise edasi mõelda, kuidas oma vara paremini kaitsta.

Hea teada!
G4Si e-teenindusse pääsed siit: minu.g4s.ee. Kui sa pole veel klient, saad G4Si e-teenindusega tutvust teha selle demokontol.

G4Si patrull

G4Si patrull Pärnus. Foto: Reimo Raja/G4S Eesti

Jaga

Kommenteeri