Nutikas koduvalvesüsteem aktiivse eluviisiga inimesele

0

G4S Koduvalve Pluss on Eestis uus ja ainulaadne teenus, mis võimaldab lihtsal moel nutikate juhtmevabade seadmete abil oma kodus toimuval silma peal hoida. Süsteemi juhtimine toimub peaasjalikult läbi nutiseadme ning lisaks sellele võib kasutaja tellida igal ajahetkel oma telefoni või tahvelarvuti ekraanile pildi kodus toimuvast.

G4S Koduvalve Pluss nutikas valvesüsteem

G4S Koduvalve Pluss nutikas valvesüsteem. Foto: G4S

Tegu on igas mõttes nutika lahendusega, mis sobib hästi aktiivse eluviisiga inimesele, kelle jaoks on oluline võimalus teostada võimalikult paljusid toiminguid distantsilt. Võrreldes traditsioonilise valvega on Koduvalve Plussil ka olulistelt rohkem võimalusi.

Milliseid võimalusi Koduvalve Pluss pakub?

  • Fotokaameraga liikumisandurid. Koduvalve Pluss üheks silmapaistvamaks komponendiks on fotokaameratega liikumisandurid. Häire korral jäädvustab andurisse paigutatud kaamera ruumis toimuva ja saadab pildi omaniku nutiseadmesse. Pilt avatakse spetsiaalses G4Si rakenduses, mille klient saab ise App Store’ist või Google Playst tasuta alla laadida.Nii nagu üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, annab ka jälgitavast alast tehtud foto oluliselt rohkem infot kodus toimuva kohta. Kaamera toimib hästi ka pimedas, kuna andurisse sisseehitatud valgustuse abil ei jää pilt kunagi liiga pime. Arvukatest lisafunktsioonidest hoolimata on liikumisanduritel tavalisest isegi pikem eluiga, kuna need aktiveeruvad vaid siis, kui süsteem on valvesse pandud. Patareisid peab vahetama harva ning selle toimingu vajalikkusest annab aegsasti teada ka nutirakendus.
  • Pilti on võimalik näha ka siis, kui häireolukorda pole – G4Si rakenduse kaudu saab anda distantsilt kaamerale käskluse jäädvustada ruumis toimuvat, et uurida, kes on parajasti kodus, või vaadata reisil olles, mida lapsehoidja või lapsed teevad. Liikumisanduritega on võimalik siduda ka olmegaasi- ja veelekkeandureid. See võimaldab luua Koduvalve Plussist tõeliselt targa lahenduse, mis suudab jälgida palju rohkemat kui tavaline valvesüsteem.
  • Eemalt kontrollimine. Veel ühe eelisena saab oma kodu nutirakenduse abil valvesse panna ja valvet maha võtta ka eemalt. Koduvalve Pluss teenust on mugav juhtida nii mobiili kui veebi kaudu, mis võimaldab näiteks kontori töölaua tagant või komandeeringus olles kodu valvest maha võtta, kui koolist koju jõudnud laps unustas koodi ja ruumid läksid häiresse. Kui kodust kiiruga lahkudes jääb kripeldama, kas koduvalve sai ikka peale, siis saab sedagi mugavalt telefonist kontrollida.
    Koduvalve Pluss

    Koduvalve Pluss seadmed. Foto: G4S

  • Teiste seadmete lisamine. Koduvalve Pluss süsteemi saad ühendada ka teisigi koduseid seadmeid ning neid telefoni või arvuti teel juhtida. Valvesüsteemiga samast kohast juhitav elektriline garaažiuks, õuevalgustus või saunakeris on tänuväärne mugavus koduse elu lihtsustamiseks. Valmistudes reedeõhtuseks maalesõiduks, saab oma pere mugavust oluliselt suurendada, kui lülitada maakodu küttesüsteemi juba eelnevalt mobiilist tööle.
  • Kaughaldus. Kuna süsteem on ühendatud otse G4Si serveriga, saab G4Si tehniline tugi rikete korral need kiirelt tuvastada ja enamiku neist kõrvaldada kaughalduse teel. Tehniline tugi saab distantsilt muuta valveseadmete seadistusi, näiteks lisada ja muuta kasutajaid või nende koode, sisestada valveseadmesse oma telefoninumbri, mis võimaldab koju helistada ja valveseadme paneeli kaudu pereliikmetega suhelda. Kaughalduse teel saab tuvastada ka rikete põhjuseid, jälgida andurite patareide staatust või mobiililevi parameetreid.

Hea teada! Koduvalve Pluss seadmetega saab lähemalt tutvuda G4Si peamaja spetsiaalses demoruumis, olles eelnevalt oma huvist teada andnud. Vaata lähemalt siit!

Vaata Koduvalve Plussi tutvustavat lõiku TV3 saates “Nurgakivi”:

YouTube Preview Image
Jaga

Kommenteeri